logo manjsi

V sodelovanju s Pozejdon turizem vas dne 27.5.2023 vabimo na ogled morske lepotice MSC SPLENDIDA, Trsta in PiranArta, ter plesno delavnico.

Odhod avtobusa ob 6.00 iz Maribora. Pobiranje potnikov proti Ljubljani. Sledi vožnja mimo Postojne in Fernetičev do Trsta, kjer si bomo ogledali razkošno potniško križarko MSC SPLENDIDO s kosilom na ladji. Po ogledu ladje se bomo sprehodili po Trstu in ogledali glavne znamenitosti: borzo, kanal Grande, trg združene Italije... Sledi vožnja v Piran. Ogled PiranArta, kjer bomo izvedli plesno delavnico in kjer nas bodo pogostili. Po ogledih povratek proti domu, kamor bomo prispeli v večernih urah.

 

MSC SPLENDIDA

 

 IZLET VKLJUČUJE:

- prevoz s turističnim avtobusom (klima, hladilnik, tv, video, cd-player),

- cestnine in parkirnine,

- ogled razkošne ladje MSC SPLENDIDA s kosilom na ladji,

- ogled PiranArta s plesno delavnico in pogostitvijo

- oglede zunanjosti po programu,

- vodenje in organizacijo izleta ter DDV.

 

TRST

  

CENA izleta je 55€ na osebo pri minimum 45 udeležencih in 60€ na osebo pri 40 udeležencih

Zaradi zahteve ladjarja se izleta lahko udeležijo le polnoletne osebe. Ob prijavi je potrebno predložiti kopijo osebnega dokumenta s katerim boste vstopili na ladjo.

ROK ZA PRIJAVO JE 27.4.2023 oziroma do zapolnitve prostih mest.

 

PRIJAVNICA

 

Splošni pogoji in navodila so sestavni del programa in so objavljeni na www.pozejdon-turizem.com

 

PIRANART

 

Vljudno vabljeni!

S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev. Z uporabo naših storitev se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke. Vec o piskotkih si lahko preberete tukaj.

  Sprejmem piskotke spletne strani
EU Cookie Directive Module Information